EMRE GÜLER KİMDİR?

Selam, ben Emre Güler

1995 yılında Sivas’ta dünyaya geldim. 2004 yılında ailem ile birlikte İzmir’e geldim. İzmir de ikamet etmekteyim. Aktif olarak İzmir, İstanbul ve Kocaeli (İzmit) gibi şehirlere iş ve projelerim için seyahat etmekteyim. Malum Pandemi sürecinden dolayı iş seyahatlerine kısa bir süreliğine ara verdim.

2004 yılında İzmir’e taşındıktan kısa süre sonra bilgisayar ile tanıştım. Bilgisayara olan ilgim ve ortaokul yıllarında bilgisayar öğretmenimin beni HTML ile tanıştırması bu alandaki yolculuğumu başlattı.

Lise hayatım boyunca robotik, otomasyon ve yazılım üzerine çeşitli yarışmalar ve projelerde yer aldım. 2013 yılında Mazhar Zorlu Anadolu Meslek Lisesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri bölümünden Okul Birincisi olarak mezun oldum.

Lise mezuniyetimin ardından yine 2013 yılında Pamukkale Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünü kazandım.

Mühendislik eğitimime devam ederken, Robotik ve Otomasyon Topluluğu’nu kurdum. İki yıl boyunca kurucu başkan olarak; TUBITAK İnsansız Hava Aracı yarışması, Microsoft ModernAssist Projesi gibi birçok büyük projede yer aldım. Bunun yanı sıra üniversitede;

Visual C# Görsel Programlama Eğitimi, Habitat Derneği Hour of Code (Kodlama Saati), 3M Akademi Robotik ve Kodlama Eğitimi gibi eğitimlerde eğitmen olarak görev aldım. Bunların dışında, IoT (Nesnelerin İnterneti) ile Akıllı Otopark, Arduino WiFi Kontrollü Araba gibi irili ufaklı birçok proje gerçekleştirdim.

2018 yılında Merve Çap Güler ile evlendim. Merve de orta ve büyük işletmelere Dijital Pazarlama ve SEO Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Şimdi ise freelance yazılım geliştirici ve WordPress uzmanı olarak çalışmaya devam ederken bir yandan da İzmir Demokrasi Üniversitesi’nde yapay öğrenme üzerine Mekatronik Mühendisliği yüksek lisansı yapıyorum.

377

PROJE

462

KAHVE

800+

MUTLU MÜŞTERİ

NE İŞ YAPARSIN DELİKANLI?

Aslen Mekatronik Mühendisiyim ama 10 yıldan fazla süredir Web-Yazılım alanında freelance olarak çalışıyorum. Bunun yanı sıra WordPress WooCommerce iyzico Pazar Yeri Ödeme Eklentisi, WooCommerce Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi, Sigorta Poliçe Takip Yazılımları, Ön Muhasebe Yazılımları, Oyun Salonu Takip Programı (OSTP) vb. profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyorum.

Mekatronik Mühendisliği mesleğimin dışında 2020 yılında kurmuş olduğum eguler.net, Emre Güler ve Merve Çap Güler markaları çatısı altında orta ve büyük ölçekteki şirketlere Dijital Pazarlama, SEO, Marka Bilinirliği, Web ve Yazılım Danışmanlık Hizmeti sağlamaktayız.

Ekim 2020 yılında İzmir Demokrasi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Mekatronik Mühendisliği Yüksek Lisansı yapmaya başladım. Burada Gömülü Sistemler, IoT ve Yapay Öğrenme (Machine Learning) gibi alanlarda araştırmalar yapmaktayım.

Benimle irtibata geçmek isterseniz eguler.net/iletisim adresinden veya [email protected] e-posta adresi üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Sevgilerle,

Emre Güler