fbpx

Emre Güler Kimdir?

Merhaba ben Emre Güler, 1995 yılında Sivas’ta dünyaya geldim. 2004 yılında ailem ile birlikte İzmir’e geldim. İzmir de ikamet etmekteyim. Aktif olarak İzmir, İstanbul ve Kocaeli (İzmit) gibi şehirlere iş ve projelerim için seyahat etmekteyim.

İzmir’e taşındıktan kısa süre sonra bilgisayar ile tanıştım. Bilgisayara olan ilgim ve ortaokul yıllarında bilgisayar öğretmenimin beni HTML ile tanıştırması bu alandaki yolculuğumu başlattı.

Lise hayatım boyunca robotik, otomasyon ve yazılım üzerine çeşitli yarışmalar ve projelerde yer aldım. 2013 yılında Mazhar Zorlu Anadolu Meslek Lisesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri bölümünden Okul Birincisi olarak mezun oldum.

Lise mezuniyetimin ardından yine 2013 yılında Pamukkale Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünü kazandım.

Mühendislik eğitimime devam ederken, Robotik ve Otomasyon Topluluğu’nu kurdum. İki yıl boyunca kurucu başkan olarak; TUBITAK İnsansız Hava Aracı yarışması, Microsoft ModernAssist Projesi gibi birçok büyük projede yer aldım. Bunun yanı sıra üniversitede Visual C# Görsel Programlama Eğitimi, Habitat Derneği Hour of Code (Kodlama Saati), 3M Akademi Robotik ve Kodlama Eğitimi gibi eğitimlerde eğitmen olarak görev aldım.

Bunların dışında, IoT (Nesnelerin İnterneti) ile Akıllı Otopark, Arduino WiFi Kontrollü Araba gibi irili ufaklı birçok proje gerçekleştirdim.

2018 yılında Merve Çap Güler ile evlendim.

Web tasarım, yazılım, wordpress alanlarında freelance işler yapmaktayım. Bunun yanı sıra WordPress WooCommerce iyzico Pazar Yeri Ödeme Eklentisi, WooCommerce Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi, Sigorta Poliçe Takip Yazılımları, Ön Muhasebe Yazılımları, Oyun Salonu Takip Programı (OSTP) vb. profesyonel çalışmalar gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye de devam ediyorum…

Mekatronik Mühendisliği mesleğimin dışında Emre Güler markası olarak kurumsal düzeyde firmalara ve bireysel müşterilere yazılım desteği ve danışmanlığı sağlamaktayım.

Benimle iletişim kurmak isterseniz eguler.net/iletisim adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı