Emre Güler » Genel » r10.net yeni yılı harika hediyeler ve yeni üyeler ile karşılıyor!

r10.net yeni yılı harika hediyeler ve yeni üyeler ile karşılıyor!

Türkiye’nin en aktif webmaster platformu yeni yıla mükemmel bir giriş yapıyor.

Normal şartlarda davetiye ile üyelik sistemini kullanan r10.net bir yeni yıl sürprizi ile 2021 yılına kadar davetiyesiz üyelik oluşturulabileceğini duyurdu.

Freelance çalışanlar için hem bilgi alışveriş hem de kaliteli bir ticaret ortamı sunan platform belirli şartları sağlamak koşuluyla davetiye gerekmeksizin üyelik oluşturma imkanı tanıyor. Ayrıca yeni yıl için bir çekiliş de düzenleyerek harika hediyeler dağıtıyor.

Nasıl üye olurum?

Üye olmak için yapılması gerekenler oldukça basit! R10NET üzerinde üye olabilmek için yapılması gerekenler aşağıdaki gibi açıklanmış.

1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçecek. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratır ve üyeliğiniz tamamlanmaz. E-mail adresiniz sürekli kullandığınız bir adres olmalı. Üyelik girişlerinde Kullanıcı Adı yerine email kullanılmakta.

2. Boş bir kağıda üstteki örnek gibi en üste R10.Net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( Selfie ) Fotoğrafınızı Öz Çekim alanından “Dosyayı Seçin” kısmına yükleyin. Öz çekim yükleme alanının hemen altında bulunan uyarıları dikkatlice okuduktan sonra KVKK metnini kabul ederek kayıt formunu doldurup işlemlerinizi tamamlayın.

Bu selfie’yi neden istiyorsunuz? diyen arkadaşlar çıkabilir. Geçen yıl bu tarz sorular çok soruldu. R10.net bir banka değil fakat insanların kendi aralarında günde ortalama 1 Milyon TL üzerinde ticaret yaptığı, Türkiye’nin hemen hemen bir çok dijital işlerinin buradan döndüğü çok büyük bir platform. Bu sebeple sizleri aramıza kabul ederken mevcut üyelerimizin güvenliğini de ön planda tutmak zorundayız. KVKK Aydınlatma Metnimiz ve Veri Güvenliği için verilerin nasıl saklanacağı, nasıl işleneceği net bir şekilde size kayıt sırasında gösterilecektir.

3. Formu tamamen bitirip tamamladıktan sonra hesabınıza Giriş yapın ve ardından telefon doğrulamanızı yapın.

4. Üyeliğinizin aktifleşmesi için Mail’e gelecek olan aktivasyonu tıklayın.

Bu işlemleri tamamlamanızın ardından R10NET platformuna üye olma şansını yakalamış oluyorsunuz. Yönetim ekibinin incelemelerinin ardından uygun görülür ise platforma üyeliğiniz onaylanarak süreç tamamlanıyor.

Yılbaşı çekilişinin hediyeleri neler? Çekilişe nasıl katılabilirim?

R10.Net yılbaşı çekilişi kapsamında dağıtılacak hediyelerden bazıları şunlar:

  • Apple MacBook Air
  • iPhone XR
  • Huawei P40 Lite
  • Samsung Galaxy Tab A7
  • Apple Watch Seri 1
  • Huawei Watch GT2

Yukarıda listenenler ve daha birçok farklı hediyeden birini kazanma şansı elde etmek için ve katılım koşullarını öğrenmek için aşağıdan çekiliş ile ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

R10.NET Yılbaşında Harika Hediyeler Dağıtıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir