Playstation Cafe Yönetim Programı

Playstation Cafe Yönetim Programı, en çok aranan programlardan biridir. PlayStation programını hazırlarken sizlerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek, sürekli geliştirilen ilk ve tek online oyun salonu ve playstation cafe yönetim programını ortaya çıkardım. PS Cafe Yönetim Programı crack ya da anahtar kodu gerektirmez. PS Cafe Yönetim Programı lisanslı bir yazılımdır. Online olarak kullanılabilir.

Elektrik kesintisi, cihaz arızaları vb.  durumlardan etkilenmeden kullanabildiğiniz bu program online sistem üzerine kurulması ile, internetinizin olan her yerden ve internete bağlanabilen her cihazdan rahatlıkla takip etmenizi sağlamaktadır. Bu sayede, playstation cafenizde ya da oyun salonunuzda oluşabilecek aksaklıklara karşı hesap yönetiminizi güvende ve aksaklık yaşamadan tutabilmenizi sağlamaktadır.

Programı Artıları

Kurulum gerektirmez. Ücretsiz. Kendiniz rahatlıkla programı kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz sayesinde öğrenim, alışma süreçleri gerektirmez.Klasik masaüstü programlarından ayıran en önemli özellik, internete bağlanan istediğiniz cihazdan ve herhangi bir mekandan programa bağlanıp takibini yapabiliyor olmanızdır.Duyarlı tasarımı ve cihazdan bağımsız yapısı sayesinde işletmenizi rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.Masa çeşitliliği ile tüm oyun salonlarına hitap eder. ( Masa tenisi, playstation, bilardo, langırt, bilgisayar, sanal gerçeklik, dart vb.)

OSTP – Oyun Salonu Taip Programı

Programın İşlevselliği

Size en iyi şekilde yardımcı olması için bir çok farklı özellikle donatıldı.

  • Kafeterya sistemi sayesinde müşterilerinize yaptığınız tüm satışların kaydını tutabilirsiniz.
  • Ücret yuvarlama sistemi ile küsurat ile uğraşmazsınız.
  • Gelişmiş tarife ve masa sistemi ile sınırsız masa ve tarife oluşturabilirsiniz.
  • Bağımsız tarife sistemi sayesinde masaları her seferinde farklı tarife ile açabilir veya açık masaların tarifesini değiştirebilirsiniz.
  • Hesap aktarma/birleştirme sistemi ile ( masa aktarma/masa birleştirme) hesapları kolayca yönetebilirsiniz.
  • Kullanıcı taleplerine göre, sürekli geliştirilen, güncellenen bir ” Playstation Cafe Yönetim Programı ” dır.
  • Full sürümünü indirme veya kurulum gerektirmeden, sadece sisteme bağlanarak kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir