fbpx
E-TicaretWooCommerceWordPress
Trend

WordPress Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi – WooCommerce Sözleşmeler

Mesafeli Satış Sözleşmesi; Resmi gazetede yayımlanan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereceğince her e-ticaret sitesinde yasal olarak bulundurulması zorunlu hale gelmiştir. Mesafeli satış sözleşmesi, ön bilgilendirme formu vb. e-ticaret sözleşmeleri ihtiyacını karşılayacak WooCommerce Sözleşmeler eklentisini WordPress sitenize entegre edebilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi PDF olarak kaydetme özelliği ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

WooCommerce Otomatik Dolan Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi

WordPress & WooCommerce için geliştirilmiş WooCommerce Sözleşmeler eklentisi ile WooCommerce altyapılı e-ticaret sitelerinizde yasal olarak bulunması gereken sözleşme ve formları sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Daha önceden hazırladığınız sözleşme metinlerini, WooCommerce ödeme (checkout) sayfasında otomatik olarak oluşturur ve müşteri yalnızca sözleşmeyi okuduğunu ve kabul ettiğini onayladığında sipariş verebilir. Ayarlar sayfasındaki tıkla & kopyala sistemi ile müşteri bilgileri ve ürün listesi, sipariş tutarı gibi bilgileri kolaylıkla sözleşme metinlerinize ekleyebilirsiniz. Bu alanlar, ödeme sayfasında otomatik olarak doldurularak müşteriye özel şekilde gösterilir.

WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Ödeme Sayfası
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Sipariş E-Postası 1
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Sipariş E-Postası 2

Toplam üç (3) adet sözleşme ekleyebilirsiniz. Tüm sözleşmelerde kısa kodları kullanabilirsiniz.

Oluşturulan sözleşmeler aynı zamanda WooCommerce sipariş maillerine eklenerek size ve müşteriye gönderilir.

Eklenti ayarları, yönetim panelinde WooCommerce ayarları altına Sözleşmeler başlığı ile eklenmiştir.

Eklenti aynı zamanda WooCommerce ödeme formunu geliştirerek, fatura bilgilerine T.C Kimlik Numarası, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası alanlarını ekler.

Ayrıca T.C Kimlik Numarası kontrolden geçer ve faturalama problemi yaşamamanız için geçersiz/yanlış T.C Kimlik Numarası kullanımı önlenir.

WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Ayarlar Sayfası

PDF Olarak Sözleşmeleri Kaydetme Özelliği

PDF Kaydetme Özelliği WooCommerce Sözleşmesi

Eklenti tüm sözleşmeleri pdf formatında saklamaktadır. E-Ticarette yasal sözleşme saklama süresi olan 3 yıldan eski pdf ler otomatik olarak silinir. Böylece sitenizin saklama alanını gereksiz yere işgal etmesi önlenir.

Yönetici Tarafında

 • Site yöneticisi hem tek tek hem de toplu halde (.zip arşivi olarak) sözleşmeleri indirebilir. PDF dosyaları yıllık ve aylık klasörlerde dosya adı sipariş numarası olacak şekilde arşivlenir.
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Siparişler Sayfası

Müşteri Tarafında

 • Müşteri mesafeli satış sözleşmesini siparişlerim sayfasında siparişlerin yanında yer alan buton üzerinden indirebilmektedir.
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Hesabım Sayfası

Tüm pdf lere onaylanma zamanı ve müşteri ip adresi otomatik olarak eklenir.

NOT: Eklenti alan adına lisanslanmaktadır. Lütfen sipariş notunda eklentiyi kullanacağınız alan adını yazınız.

Satın Alma Seçenekleri

Emre Güler

Merhaba ben Emre Güler, Mekatronik Mühendisliği mesleğimin dışında, sektörde yaklaşık 10 yıldır web ve yazılım geliştirme üzerine çalışmalar yapmaktayım. Çalışma hayatım boyunca; yazılım performansı, e-ticaret, yapay zeka, görüntü işleme, makine öğrenmesi, bilgisayarlı görü gibi alanlarda tecrübeler edindim. Bu tecrübelerim ışığında sektörde aktif rol almaya devam etmekteyim.

12 Yorum

 1. Emre bey’e bu kadar düzgün ve kullanışlı bir eklenti yaptığı için çok teşekkür ediyorum. Satın almadan önce ve aldıktan sonra ki desteği şahaneydi. Söylediğim konularda da her türlü yardımcı oldu ve sorunu çözdü. İşini saygı ve sevgi çerçevesinde, disiplinli bir şekilde müşterilerini mutlu etmek için elinden geleni yapmaktadır, umarım çalışmamız daim olur, kendisine başarılar diliyorum.

 2. Eklentiyi alır almaz 1 dakika içerisinde yolladı. Güzel sade şık ve kullanışlı bir eklenti. Emre beyde her sorune yardımcı oluyor. Başarılar.

 3. Eklenti olması gerektiği şekilde sorunsuz çalışıyor. Herhangi bir uyum problemi yok. Güncel tüm sürümler ile uyumlu. Emre Bey de her türlü destek talebine hızlıca cevap vererek çözüm sağlıyor.

 4. Çok güzel bir eklenti denem sürümü kullandım şimdi Pro almayı düşünüyorum. Elinize sağlık çok güzel.

 5. Kesinlikle tavsiye edilir.Satış sonrasıda eklenti hakkında bir çok konuda ilgilendi.Pişman olmazsınız

 6. Merhaba ,Satış sonrası destek alabileceğiniz güvenilir bir arkadaşımız. Eklenti sıkıntısız bir şekilde çalışmaktadır ve kanun kapsamında e-ticaret ile uğraşan kişilerin terine getirmesi gereken temel zorunluluklardan birisidir.
  Herkese bol satışlar 🙂

 7. Emre Bey hiç çekinmeden, üşenmeden ve üstelik gece olmasına rağmen tüm sorularıma cevap vererek, uzaktan bağlanarak eklentiyi siteme ekleyip hazır etti.
  Emeklerinden dolayı kendisine teşekkürü borç bilir, çalışma hayatında başarılar dilerim.

 8. emre bey öncelikle çok başarılı bir plugin elinize emeginize saglık.

  Benim sorunum Tc numarası ve vergi no gibi kısımlar eklendi ödeme bölümüme bunu nasıl kaldırabilirim cevabınızı bekliyorum
  Teşekkür ederim şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı