Mesafeli Satış Sözleşmesi; Resmi gazetede yayımlanan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereceğince her e-ticaret sitesinde yasal olarak bulundurulması zorunlu hale gelmiştir. Mesafeli satış sözleşmesi, ön bilgilendirme formu vb. e-ticaret sözleşmeleri ihtiyacını karşılayacak WooCommerce Sözleşmeler eklentisini WordPress sitenize entegre edebilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi PDF olarak kaydetme özelliği ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

WooCommerce Otomatik Dolan Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi

WordPress & WooCommerce için geliştirilmiş WooCommerce Sözleşmeler eklentisi ile WooCommerce altyapılı e-ticaret sitelerinizde yasal olarak bulunması gereken sözleşme ve formları sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Daha önceden hazırladığınız sözleşme metinlerini, WooCommerce ödeme (checkout) sayfasında otomatik olarak oluşturur ve müşteri yalnızca sözleşmeyi okuduğunu ve kabul ettiğini onayladığında sipariş verebilir. Ayarlar sayfasındaki tıkla & kopyala sistemi ile müşteri bilgileri ve ürün listesi, sipariş tutarı gibi bilgileri kolaylıkla sözleşme metinlerinize ekleyebilirsiniz. Bu alanlar, ödeme sayfasında otomatik olarak doldurularak müşteriye özel şekilde gösterilir.

WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Ödeme Sayfası
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Sipariş E-Postası 1
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Sipariş E-Postası 2

Toplam üç (3) adet sözleşme ekleyebilirsiniz. Tüm sözleşmelerde kısa kodları kullanabilirsiniz.

Oluşturulan sözleşmeler aynı zamanda WooCommerce sipariş maillerine eklenerek size ve müşteriye gönderilir.

Eklenti ayarları, yönetim panelinde WooCommerce ayarları altına Sözleşmeler başlığı ile eklenmiştir.

Eklenti aynı zamanda WooCommerce ödeme formunu geliştirerek, fatura bilgilerine T.C Kimlik Numarası, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası alanlarını ekler.

Ayrıca T.C Kimlik Numarası kontrolden geçer ve faturalama problemi yaşamamanız için geçersiz/yanlış T.C Kimlik Numarası kullanımı önlenir.

WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Ayarlar Sayfası

PDF Olarak Sözleşmeleri Kaydetme Özelliği

PDF Kaydetme Özelliği WooCommerce Sözleşmesi

Eklenti tüm sözleşmeleri pdf formatında saklamaktadır. E-Ticarette yasal sözleşme saklama süresi olan 3 yıldan eski pdf ler otomatik olarak silinir. Böylece sitenizin saklama alanını gereksiz yere işgal etmesi önlenir.

Yönetici Tarafında

  • Site yöneticisi hem tek tek hem de toplu halde (.zip arşivi olarak) sözleşmeleri indirebilir. PDF dosyaları yıllık ve aylık klasörlerde dosya adı sipariş numarası olacak şekilde arşivlenir.
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Siparişler Sayfası

Müşteri Tarafında

  • Müşteri mesafeli satış sözleşmesini siparişlerim sayfasında siparişlerin yanında yer alan buton üzerinden indirebilmektedir.
WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi – Hesabım Sayfası

Tüm pdf lere onaylanma zamanı ve müşteri ip adresi otomatik olarak eklenir.

NOT: Eklenti alan adına lisanslanmaktadır. Lütfen sipariş notunda eklentiyi kullanacağınız alan adını yazınız.

Satın Alma Seçenekleri