fbpx
E-TicaretWooCommerceWordPress
Trend

WooCommerce Konfeti Yağmuru Eklentisi

WooCommerce Konfeti Yağmuru Eklentisi ile müşterilerinize daha keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak ister misiniz? 

Bunun için aşağıdaki adımları izleyip farklı kampanyalar oluşturarak müşterilerinize Konfeti Yağmuru Eklentisi ile kaliteli bir alışveriş veya satın alma deneyimi yaşatabilirsiniz.

  • Konfeti Yağmuru için KARGO BEDAVA kampanyası belirlediğinizi düşünelim.
  • Konfeti kutlama yazısına, KARGO BEDAVA! veya belirlediğiniz farklı bir kutlama yazısını girebilirsiniz. (Örn. 10 TL İndirim.)
  • Konfeti yağışı için dilediğiniz minimum sepet tutarını belirleyebilirsiniz.
  • Diyelim ki minimum sepet tutarını 100 TL belirlediniz… Sepet tutarı 100 TL ye ulaştıktan sonra ve sizin belirlediğiniz gecikme süresinden sonra ekranda konfeti yağışı başlayacak ve yine sizin belirlediğiniz kutlama yazısı belirecektir. Aynı şekilde ayarlardan belirlediğiniz süre boyunca konfeti yağmuru devam edecek ve kutlama yazınız ekranda kalacaktır.

WooCommerce Konfeti Yağmuru Eklentisi satın alıp lisansınız tanımlandıktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

konfeti-yagmuru-ornek
WooCommerce Konfeti Yağmuru Ekran Görüntüsü 1
WooCommerce Konfeti Yağmuru Ekran Görüntüsü 2
WooCommerce Konfeti Yağmuru Ekran Görüntüsü 3

Bir başka kullanışlı WordPress / WooCommerce eklentisi olan Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi‘ne de göz atmak isteyebilirsiniz.

Emre Güler

Merhaba ben Emre Güler, Mekatronik Mühendisliği mesleğimin dışında, sektörde yaklaşık 10 yıldır web ve yazılım geliştirme üzerine çalışmalar yapmaktayım. Çalışma hayatım boyunca; yazılım performansı, e-ticaret, yapay zeka, görüntü işleme, makine öğrenmesi, bilgisayarlı görü gibi alanlarda tecrübeler edindim. Bu tecrübelerim ışığında sektörde aktif rol almaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı