fbpx
E-TicaretWooCommerceWordPress
Trend

WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi

WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi Güncellendi!

WordPress WooCommerce altyapılı e-ticaret sitelerinize Mesafeli Satış Sözleşmesi gibi sözleşmelerinizi eklemenize olanak sağlayan WooCommerce Sözleşmeler Eklentisi güncellendi. İşte eklentinin tüm özellikleri ve sürüm 3.0 yenilikleri…

Eklenti Özellikleri

 • Tıkla & Kopyala kolay kullanımlı kısa kodlar ile sipariş esnasında otomatik doldurulan dinamik sözleşmeler
 • Toplam 3 adet sözleşme ekleme imkanı
 • Sipariş e-postalarına eklenen sözleşmeler
 • Ödeme sayfasında TC Kimlik Numarası, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası form alanları
 • TC Kimlik Numarası kontrolü
 • PDF dosya formatında, yasal süre olan 3 yıl boyunca saklanan sözleşmeler
 • Yöneticiler için sözleşmeleri PDF olarak tek tek veya .zip arşivi olarak indirme imkanı
 • Müşteriler için siparişlerine ait sözleşmeleri PDF olarak indirme imkanı
 • Sözleşme onaylama kutucuğu ile sözleşmelerin kabul edilmesini zorunlu tutan sistem
 • Sözleşmelere ait PDF dosyalarına otomatik olarak eklenen onaylanma zamanı ve müşteri IP adresi

Sürüm 3.0 Yenilikleri

 • Pop-up/Modal ve Responsive olmak üzere iki farklı görünüm seçeneği
WooCommerce Sözleşmeler Modal Görünümü
WooCommerce Sözleşmeler Modal Görünümü
WooCommerce Sözleşmeler Responsive Görünümü
WooCommerce Sözleşmeler Responsive Görünümü
 • Responsive görünüm için 4 farklı konum seçebilme imkanı

NOT : Aşağıdaki resimler sadece fikir vermesi açısından Storefront teması kullanılarak eklenmiştir. Temanıza göre sözleşmelerin sayfadaki tam konumunda değişiklikler olabilir.

Şartlar ve Koşullar'dan Önce
Şartlar ve Koşullar’dan Önce
Sipariş Notlarından Sonra
Sipariş Notlarından Sonra
Fatura Bilgilerinden Sonra
Fatura Bilgilerinden Sonra
Ödeme Formundan Sonra
Ödeme Formundan Sonra
 • Her sözleşme için ayrı ayrı veya tüm sözleşmeler için tek bir onay kutusu görüntüleme seçeneği
Onay Kutusu Seçeneği
Onay Kutusu Seçeneği
 • Tam genişlikli basitleştirilmiş metin editörü ile kolayca sözleşme içeriği düzenleme imkanı
Sözleşme İçeriği Metin Editörü
Sözleşme İçeriği Metin Editörü
 • Önceki sürümde eklentiler klasöründe saklanan sözleşme dosyalarının daha sağlıklı ve güvenli bir seçenek olan WordPress yüklemeleri klasöründe (wp-content/uploads) saklanması
 • WordPress Yönetim Paneli üzerinden tek tıkla güncelleme özelliği ile gelecek sürümleri anında ve ücretsiz olarak edinme imkanı
 • WooCommerce 4.0.1 ve WordPress 5.4 sürümleri ile tam uyumluluk

Nasıl Güncelleyebilirim? Sürüm 3.0 ‘a Geçiş

Sürüm 3.0 öncesinde otomatik güncelleme özelliği olmadığı için bu sürüme geçişi el ile yapmanız gerekmektedir.

 1. Öncelikle her ihtimale karşı mutlaka sitenizin dosya ve veritabanı yedeklerini alınız.
 2. Sürüm 3.0 köklü değişikliklerin olduğu bir güncelleme içerir. Bu sebeple sözleşme içeriklerinizi kaybetmemek için başka bir yere yedeklemenizi öneririz. Örneğin bir Word ya da TXT dosyasına kopyalayabilirsiniz.
 3. Eğer sitenizde eklentinin önceki sürümünde herhangi bir özelleştirme veya değişiklik yapıldıysa bu güncellemeyi kendi başınıza yapmayınız. Eklentinizi güncelleme hakkında yardım için yapılan özelleştirme ve değişiklikleri de içeren bir güncelleme talebini bana İletişim sayfasından iletebilirsiniz.
 4. Eğer yukarıdaki maddelerin hepsini okudunuz ve hiçbiri sizin için güncellemeye devam etmeniz konusunda bir engel teşkil etmiyor ise size güncelleme ile ilgili gönderilen bilgilendirme e-postasından güncel sürüm dosyalarını indiriniz ve FTP üzerinden eklenti dosyalarını mevcut dosyaların üzerine yazınız. E-posta tarafınıza ulaşmadıysa lisans alan adınızı da içeren bir e-posta ile dosyaları benden talep edebilirsiniz.
 5. Tebrikler, güncellemeniz başarıyla tamamlandı!

Güncelleme ile ilgili yaşadığınız her türlü sorun ve aklınıza takılan sorular ile ilgili bana İletişim sayfasındaki form aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Eklentiyi daha önce satın almadıysanız satın alma seçenekleri ve önceki sürümü incelemek için WordPress Mesafeli Satış Sözleşmesi Eklentisi – WooCommerce Sözleşmeler yazısını inceleyebilirsiniz. Satın alma işlemini o sayfadaki bağlantılardan gerçekleştirseniz bile size Sürüm 3.0 iletilecektir. Yine de satın alma işleminden önce bana sol menüden WhatsApp aracılığıyla ulaşmanızı tavsiye ederim.

Eklenti alan adına lisanslanmaktadır ve tek ödeme ile süresiz kullanım hakkına sahip olursunuz.

Lisans için kullanılan alan adı kesinlikle değiştirilmemekte olup, her farklı alan adı için yeni lisans satın almanız gerekmektedir.

Daha fazla WooCommerce eklentisi veya özel WordPress eklenti ihtiyaçlarınız için eCommerce Platform ‘u inceleyebilirsiniz.

Satın Alma Seçenekleri

Emre Güler

Merhaba ben Emre Güler, Mekatronik Mühendisliği mesleğimin dışında, sektörde yaklaşık 10 yıldır web ve yazılım geliştirme üzerine çalışmalar yapmaktayım. Çalışma hayatım boyunca; yazılım performansı, e-ticaret, yapay zeka, görüntü işleme, makine öğrenmesi, bilgisayarlı görü gibi alanlarda tecrübeler edindim. Bu tecrübelerim ışığında sektörde aktif rol almaya devam etmekteyim.

14 Yorum

  1. Çok teşekkür ederim Hüseyin Bey, ilerleyen tarihlerde içerikler daha da çoğalacaktır. Takipte kalın 🙂

 1. Eklenti gayet basit, işini tam anlamıyla, burada anlatıldığı şekilde yapan, e-ticaret mevzuatına uygun ve sorunsuz kurulan/çalışan bir eklenti. Geliştirici arkadaşa, gerek eklentinin teslimat hızı olsun, gerek sorularımı hızlıca cevaplayarak verdiği teknik destek olsun, iyi niyetine ve çalışmalarına teşekkür ediyor, ileriki çalışmalarında da başarılar diliyorum.
  ————————
  Wordpress: 5.4.1.
  Woocommerce: 3.8.1

 2. Kullanımı oldukça basit ve o kadar da profesyonel bir eklenti, sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Eklentiyi satın aldıktan hemen sonra dosyalar gönderildi, kurulum için destek sağlandı. Eklenti dışında farklı bir alanda düzenleme problem yaşıyordum bunu bile karşılıksız olarak düzelttiler. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve her şey için çok teşekkür ederim 🙂

 3. Kullanımı çok rahat ve çok kaliteli bir eklenti. Ayrıca beni çok mutlu eden ise takıldığım yerde hocama yazdığım iletişim formuna hemen cevap vermesi ve nokta atışı problemim çözülmesi.
  Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da sürekli takip ediceğimden emin olabilirsiniz.

 4. bence şu an piyasada ki en güzel plugin ve en ilgili satıcı diyebilirim. Ufak güncellemelerde geldikten sonra 10 üzerinden 10 olacaktır.

 5. Sözleşmeler eklentisi gayet başarılı olmuş, emre beyle zaten daha önce de iş yapmıştık. Şimdi eşi merve hanımdan da pazarlama danışmanlığı alıyoruz. İkisi de hem profesyonel olarak hemde karakter olarak harika insanlar çok teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık.

 6. Selamlar eklenti başarılı çok teşekkürler. Ancak nereden satın alabileceğimiz konusunda hiçbir bilgi veya bölüm bulamamış olmak üzücü. terzi kendi söküğünü dikemez derler, çok doğru.

  1. Çok doğru Ekrem Bey 🙂 Terzi kendi söküğünü dikemiyor maalesef. Yoğunluktan dolayı sitemle çok fazla ilgilenemiyorum. E-posta üzerinden sizinle iletişime geçtim. Olumlu yorumunuz için teşekkür ederim.

 7. En başta Emre Bey’e eklentiyi aldıktan sonra verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederim.
  Eklenti, tasarımsal ve işlevsel olarak günümüze uygun ve ihtiyaçları karşılama bağlamımda gayet yeterli. Temennim, Emre Bey tarafından ihtiyaçlar dahilinde buna benzer olarak başarılı eklentilerin üretilmesi yönünde.
  Tekrardan teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı